Narty biegowe
Narciarstwo biegowe
Intensywny trening lub łagodny spacer
Biegówki to możliwość ucieczki od tłumów i radość z ciszy i kontaktu z naturą. Bez kolejek. Zaletom biegówek jest wybór między intensywnym treningiem a spokojnym spacerem, zależnie od naszych upodobań i formy. Podstawy są prostsze do opanowania niż w narciarstwie zjazdowym, a sprzęt lekki i łatwy w użyciu.
Wspólny czas z rodziną
Aktywność dla małych i dużych
Ponieważ narciarstwo biegowe jest przeznaczone dla osób o różnym poziomie sprawności, może być idealne dla rodzin w każdym wieku, a także rodzin z małymi dziećmi. Większość dzieci z radością przyjmie propozycję wyjścia na dwór i zabawy na śniegu. Jakuszyce - największy ośrodek narciarstwa biegowego Ponad 100 km tras biegowych Jakuszyce (dzielnica Szklarskiej Poręby) w szczycie sezonu oferują ponad 100 km przygotowanych tras biegowych wraz z gwarancją śniegu przez średnio 150 dni w roku. Szlaki rekreacyjne dla wszystkich poziomów zaawansowania prowadzą przez piękne tereny Gór Izerskich i łączą się z czeskimi (ponad 180 km) przez Orle i mostek na rzece Izera. Oferujemy transport skibusem do Jakuszyc.
Trasy o zróżnicowanym stopniu trudności
Lekcje dostosowane do oczekiwań i umiejętności
Duży wybór tras w Szklarskiej Porębie pozwala na dostosowanie szkolenia do oczekiwań i umiejętności uczniów. Początkującym narciarzom biegowym oferujemy łatwe trasy spacerowe, które nie wymagają przygotowania kondycyjnego. Bardziej zaawansowanym proponujemy dłuższe trasy z podbiegami.
Zarezerwuj
lekcję