Narty Ski Tour
Skitouring
Propozycja dla wielbicieli nart zjazdowych i zimowych wędrówek
Skitouring to interesująca zimowa wędrówka w poszukiwaniu najlepszego śniegu i zjazdów w malowniczych miejscach z dala od zatłoczonych nartostrad.
Jest to doskonała okazja do poprawy kondycji, a nie ma do tego lepszego miejsca niż góry.
Szkolenia dla początkujących
Jak rozpocząć przygodę ze skitouringiem?
Proponujemy kurs przygotowawczy dla każdego narciarza. Zweryfikujesz na nim czy Twoje umiejętności narciarskie są wystarczające, aby móc cieszyć się jazda poza trasą. Przyswoisz podstawy skitouringu oraz tematyki lawinowej. Pierwsze kroki i zapoznanie ze sprzętem odbywa się na stoku „Wesoła Górka” lub w rejonie schroniska na Hali Szrenickiej. Kurs obejmuje także 4-godzinną wycieczkę.

Wycieczki skiturowe są dość wymagającym przedsięwzięciem. Musisz spodziewać się każdego rodzaju śniegu (świeżego, ciężkiego wiosennego, skorupy lub błota pośniegowego). Gdy zrozumiesz zasady gry, będziesz mógł wybrać spośród oferowanych przez nas wycieczek. Naszą kadrę instruktorską tworzą przewodnicy górscy i wysokogórscy, ratownicy GOPR. To oni przekażą Ci swoje doświadczenie, abyś zimą mógł bezpiecznie cieszyć się górami.
Oferta wycieczek skitourowchy
Zimowa wędrówka poza trasą z przewodnikiem
Każda trasa narciarska, długa lub krótka, jest przygodą, a jej wspomnienia trwają długo. Ofertę kierujemy do osób, które mają już podstawy skiturowe lub są po naszym kursie przygotowawczym. Skitouring zabierze Cię daleko od zatłoczonych nartostrad w dzikie tereny, gdzie czeka nietknięty śnieg. Każda trasa jest oceniana pod kątem trudności jazdy na nartach i wymaganego wysiłku. Każda wycieczka skiturowa to wyznaczony cel, do którego należy się przygotować, a jego ukończenie przynosi satysfakcję.

Organizujemy wycieczki skitourowe, na których nabierzesz doświadczenia pod okiem naszych instruktorów.

Oferujemy:
Kurs przygotowawczy
Wycieczki skiturowe pobierz propozycje wycieczek
Zarezerwuj
lekcję
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram