Narty & Snowboard
Szkolimy od 10 lat
Doświadczenie gwarantujące bezpieczeństwo
Szkółka została założona przez 2010 r przez dwóch ratowników GOPR. Dzięki wieloletniej praktyce instruktorskiej wypracowaliśmy własny system szkoleniowy oparty o wytyczne PZN, SITN i PZS. Nasi instruktorzy to osoby doświadczone, posiadające uprawnienia instruktorskie, związane z górami od lat (instruktorzy PZN, przewodnicy górscy, ratownicy GOPR, działacze klubów narciarskich i wysokogórskich). Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, zarówno indywidualne, jak i grupowe.
Szklarska Poręba
Jeden z najwyżej położonych ośrodków narciarskich w Polsce Szklarska Poręba
Od początku istnienia działamy w Szklarskiej Porębie, gdzie na zróżnicowanych pod względem trudności trasach jeździć można nawet do kwietnia. 12 km tras zjazdowych stanowi doskonałą ofertę zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy chcących doskonalić swoje umiejętności. Początek większości tras to szczyt góry Szrenica (1362 m n.p.m.). Najdłuższa nartostrada Lolobrygida ma aż 4500 m! Przepustowość kolejek linowych i wyciągów narciarskich wynosi 10 tysięcy osób na godzinę.
Nagłówek 3
Zajawka 3
Zajęcia prowadzimy:
- na własnym sztucznie dośnieżanym, oświetlonym i ratrakowanym stoku „Wesoła Górka” (150 m od Ski Arenie Szrenica). Nasz stok ma łagodne nachylenie idealne do nauki. Trasę obsługują 3 wyciągi orczykowe (dwa o długości 150 m dla początkujących i średnio zaawansowanych oraz jeden 60 m dla najmłodszych). Stok został dostosowany do wymogów GOPR
- na nartostradach Ski Arena Szrenica (Puchatek 1500 m, Lolobrygida 4500 m, Śnieżynka 2200 m, Hala Szrenicka 1500 m, Trasa FIS 2200 m)
- w okolicznych ośrodkach narciarskich w Polsce i Czechach: Świeradów Zdrój, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, gdzie dowozimy kursantów skibusem

Oferta:
- lekcje grupowe dla dzieci i dorosłych
- lekcje indywidualne dla dzieci i dorosłych
Zarezerwuj
lekcję